MÖBLER / Bord / Skrivbord 11132592
nr 1113 2592
Skrivbord
Nyrokoko, längd: 130 cm, djup: 75 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 juni 2017
kl 19:27:39
5/6 17:11:14